Государственная пенитенциарная служба пошла навстречу спасению жизни человека

Государственная пенитенциарная служба Украины отреагировала на статью АЖИ «Государственные убийцы». В своем сообщении, пресс-служба ГПтС информирует о том, что решение о переводе Сергея Цыганка в другую колонию уже принято.

Деякими інтернет-виданнями під заголовком «Государственные убийцы» було опубліковано інформацію щодо неналежного стану організації медичного забезпечення ув’язнених та засуджених в установах Державної пенітенціарної служби України на прикладі засудженого Ц., який відбуває покарання у одній з виправних колоній на Полтавщині.

З метою об’єктивного інформування суспільства з даного питання Державна пенітенціарна служба України повідомляє, що згаданий у статті громадянин Ц. за час перебування в установі (з 09.06.2011р.) 4 рази проходив стаціонарне обстеження та лікування у Полтавській Центральній районній лікарні та Полтавському обласному клінічному онкологічному диспансері. Наприкінці минулого року йому було проведено оперативне лікування та встановлено діагноз, який потребує надання хворому спеціалізованої медичної допомоги.

Враховуючи, що на даний час лікувальні заклади Полтавської області не мають необхідного спеціалізованого медичного обладнання, керівництвом ДПтС України 12 червня п.р. прийнято рішення щодо переведення засудженого Ц. до Кагарлицької виправної колонії (№115) Київської області. Дане рішення було прийнято з метою подальшого направлення його на лікування в спеціалізований медичний заклад м.Києва, який має відповідне медичне обладнання.

Етапування гр.Ц. до місця призначення відбудеться найближчим часом.

Таким чином, інформація про ненадання засудженому Ц. необхідної медичної допомоги персоналом ДПтС України є необ’єктивною, оскільки протягом часу перебування у виправному закладі, його було неодноразово обстежено, проліковано, встановлено діагноз, визначено шляхи подальшої допомоги та прийнято відповідне рішення щодо переведення засудженого до іншої установи для подальшого направлення на спеціалізоване лікування в м.Києві.

Одночасно ДПтС України інформує, що питання надання належної медичної допомоги утримуваним в установах ДПтСУ є одним із пріоритетних в роботі. Тільки протягом минулого року для покращання медичного обслуговування утримуваних було додатково введено 109 посад медичних працівників, закуплено новітнього медичного обладнання на 80 млн гривень, в лікувальних закладах проліковано 22 973 засуджених та 718 засуджених звільнено від подальшого відбування покарання у зв’язку з тяжкою хворобою.

Источник: Прес-служба

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *